הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

עוברים דירה? כדאי לבדוק את דוד השמש

אם אתם סוף סוף הולכים לסגור את הדירה הבאה שלכם ואתם כבר מחכים להתחלה החדשה הזו, יש כמה דברים שיכולים להרוס לכם את השמחה. זה בדיוק הזמן לעבור על כל אותם פרטים כדי שהטעויות הללו לא יהיו חלק מהמעבר אליו אתם כל כך מצפים.

לא תמיד הכול ורוד

לא כל כך פשוט לחפש דירה בישראל ואם התמזל מזלכם וסוף סוף מצאתם את דירת החלומות ועוד במחיר פנטסטי שמתאים לצרכים שלכם, יש לכם תמיד במה לחשוד. חשוב לעבור על כל הפרטים הכי קטנים ולמרות שזה נראה לפעמים כאילו אתם בכוח מנסים לפסול את הדירה, זה הצעד הנכון לעשות לפני שקונים נכס מסוים. נכון שיש הרבה משימות על הפרק וכל דבר שתרצו לבדוק יאריך עוד יותר את חתימת החוזה אך אין מה לעשות, רק כך תוכלו לחסוך עוגמת נפש והוצאות כספיות בהמשך.

מה חשוב לבדוק לפני שעוברים דירה?

·         אחד הדברים הכי חשובים שתצטרכו לבדוק הוא דוד השמש. דודי שמש נמצאים בכל בית בישראל ועושים את עבודתם נאמנה ברוב רובם של המקרים אך לכו תדעו על איזו דירה אתם נופלים. יכול להיות שדוד השמש בכלל לא פועל, יכול להיות שהוא במצב רע מאוד ותצטרכו להחליף אותו בעוד שנה או אפילו פחות ויש סיכוי שבכלל אין דוד שמש. הכול יכול להיות ואם תיקחו את דודי שמש כמובן מאליו, אתם עושים טעות איומה.

·         עוד דבר שחשוב לבדוק כי לפעמים לוקחים אותו כמובן מאליו הוא האחריות של חברת ההובלות. ככל הנראה לא תעבירו את כל הדירה הנוכחית שלכם עם הרכב הפרטי ובטח לא תארזו את כל הבית לבד, ולכן חשוב לבדוק מה האחריות שהחברה מספקת לכם. לא תרצו להתחיל את תקופת ההתאקלמות בדירה החדשה רגל שמאל והרס של פריט אהוב ובעיקר אם הוא היה יקר ערך, יכולה להתחיל את התקופה באופן שלילי.

·         אי אפשר לעבור דירה ולהרגיש בטוחים בלי שבודקים את האיטום בגג. איטום בגג אמור להיות איכותי ולספק הגנה בתקופת החורף ואם האיטום קלוקל או לקוי, או שהוא מיושן וצריך חידוש דחוף, אתם צריכים לכל הפחות לדעת מזה. יש סיכוי שהבעלים של הדירה יציין זאת בפניכם ויש כאלו שלא יעשו זאת כדי לא להראות את הדברים השליליים של הדירה. אין זה אומר שהדירה אינה טובה אך זה יכול להכין אתכם טוב יותר להוצאות הבאות שלכם ולמשא ומתן עמו.

היכרות עם השכנים

אין ספק שצריך לבדוק דודי שמש, עבודות איטום, לוחות חשמל, נזילות בקירות ועוד אלף ואחת דברים אך חשוב לבדוק גם את האנשים שנמצאים לידכם ולאו דווקא מתקנים שנמצאים בתוך הדירה. כדאי לבדוק טוב טוב מהי הסביבה שאליה אתם עוברים, כי לא תרצו ליפול על שכנים שעושים רעש נוראי או בבניין שבו יש לא מעט צרות.

 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים