הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

דירות למכירה בקרית מוצקין, מגמה - מבית פרטי למגדל

כל חיינו אנחנו מושפעים ממגמות, הן קובעות לנו מה ללבוש, מה נאכל, כיצד נבלה, כיצד נדבר, ואפילו היכן נגור. ככל שזה נשמע מוזר, גם מקום המגורים שלנו מושפע ממגמה, אשר קובעת היכן יהיו ממוקמים בית או דירת החלומות שלנו. עד לפני מספר שנים, כולנו חלמנו על בית פרטי הממוקם , עם גינה, חצר וגדר, ובמידה מסוימת, "העתקנו" כולנו את החלום האמריקאי של המעמד הבינוני. עם השנים, הבנו, שלא לכל אחד מתאים להיות עבד לבית הפרטי, לצבוע גדרות, לתקן רעפים, לכסח מדשאות, או לתכנן צמחיה ומסלעות לגינה, והחלום שלנו הפך לפרקטי הרבה יותר - דירה במגדל מגורים יוקרתי, רצוי בקומה גבוהה ככל האפשר.

כיצד מסמלות דירות למכירה בקרית מוצקין את המגמה החדשה?

דירות למכירה בקרית מוצקין, במיוחד אלו המצויות בפרויקטים החדשים שנבנים באזור כל הזמן, ממוקמות במגדלי מגורים, וההתעניינות בהן רק הולכת ומתעצמת כל הזמן. אין ספק כי יש משהו קוסם באותם בניינים אדירים ומרובי דיירים, במיוחד לכאלה, שאת השנים האחרונות בילו בכיסוח דשא ובצביעת בית "חלומותיהם" (כפי שהם חשבו בזמן רכישתו) J. מגדל מגורים כזה מהווה מעין קפסולה מנותקת מסביבתו העירונית, החל מהלובי המפואר, דרך המעליות המשוכללות, וכלה בפסיליטיז העומדים לרשות דייריו ואורחיהם. הדירות למכירה במגדלים בקרית מוצקין מעניקות את היכולת ליהנות ממדשאה מוריקה, נקייה ומטופחת, מבלי שאתה תהיה זה הנאלץ לכסח את הדשא בה, האפשרות ליהנות מקירות הבניין המטויחים והמסוידים, מבלי שאתה תהיה זה המסייד אותם בכל שנה - בהחלט הופכות את המגורים במגדלי המגורים לאטרקטיביים.

האם החלום על בית פרטי וגינה פשט את הרגל?

היות ומגמת הדיור פונה לניצול מקסימלי של הקרקע, סביר כי נראה יותר ויותר מגדלי מגורים צצים בסביבה, כשהם דוחקים את רגליהם של השיכונים, הבניינים הגבוהים וגם של הבתים הפרטיים צמודי הקרקע. מאחר וחלק גדול מהמתעניינים בדירות במגדלים הינם משפרי דיור מבוגרים יותר, אשר גידלו את הילדים בבית פרטי, ומשבגרו אלה ועזבו את הבית, הם עוברים לדירה קטנה (יותר אבל יוקרתית בהרבה יותר), ניתן לשער כי גם תחת אותם בתים פרטיים שנמכרו, יצמחו מגדלי מגורים. אמנם, לא ניתן לומר כי אך ורק מגדלי מגורים ירכיבו בעתיד הדיור הישראלי, אבל, בהחלט נראה, כי הם יהוו את הרוב, וילך ויפחת הדור שירצה לחוש את הקרקע מתחת לרגליו, מיד כשהוא מתעורר בבוקר.

לסיכום:

מגדלי מגורים הולכים ומהווים את צורת המגורים המועדפת על רוב הישראלים. וכי מי יכול לסרב למגורים במגדל כזה, עם נוף מהמם הנשקף מחלונות הסלון, כשכל המותרות המקיפים אתכם מטופלים על ידי חברת הניהול, בלי שתצטרכו לנקוף אצבע? ישנם מעט מאד אנשים כיום שיסרבו להצעה מפתה כזו, ומספרם והולך ופוחת מיום ליום, ביחס הפוך למספרם של מגדלי המגורים.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים