הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

מעלון ביתי - מה זה וכיצד הוא יעלה את ערך הנכס?

 כמתווכים אנו נשאלים מדי יום אודות הפרמטרים אשר משפיעים על ערכה של כל דירה ועל האפשרות שלנו לעלות את השווי של כל נכס. למרות שמיקום הבית נמצא עדיין במקום הראשון, האפשרות לעלות במעלית פנימית מהווה את אחד המפתח לשיווק הנכס לקהל המבוגר והמבוסס יותר. הנה כל מה שרציתם לדעת על מעלון ביתי וכיצד הוא יעלה לכם את ערך הדירה.

מהו מעלון ביתי?

מעלון ביתי הינו מעלון אשר מותקן בתוך הבית, ומאפשר לדיירי הבית לעלות ולרדת באופן חופשי בלי להזדקק לגרם מדרגות. העובדה שהוא פנימי לחלוטין וקטן באופן משמעותי מהמעליות הסטנדרטיות, גורמת לכך שניתן להתקין אותו בלי להזדקק להסכמה של השכנים שלכם או להיכנס להוצאות גדולות. בנוסף, ההתקנה הקצרה מאפשרת לכם לגור בדירה לאורך כל התהליך.

לאילו נכסים הוא מתאים?

מעלון ביתי נחשב לאפשרות של ממש עבור בתים פרטיים ולאופציה אמיתית עבור דירות בנות מספר מפלסים . וילות, דופלקסים וקוטג'ים, עשויים ליהנות מפתרון פונקציונלי זה ומשדרוג כללי של מראה הדירה. למעשה, מעלון ביתי מתאים לכל בית אשר יש לו גרם מדרגות פנימי שעלול להרתיע משקיעים פוטנציאלים מרכישה או השכרה של הנכס.

איזו תרומה דקורטיבית יש למעלון שכזה?

העיצוב המרהיב והשימוש בזכוכית כחומר הגלם המרכזי במעליות מסוג זה, יוצר אימפקט כמעט מיידי עבור רוכשים מן המניין. למעלון ביתי איכותי יש חשיבות דקורטיבית ראשונה ואפשרות לתחום את אזור הסלון על פי הדרישות העיצוביות שלכם. ניתן לומר כי מעבר לפתרון ההנדסי של המעלון, יש לו תרומה אף במישור האדריכלי.

כיצד התקנה של מעלון ביתי תעלה לכם את ערך הדירה?

התקנת מעלון ביתי נחשבת להשקעה חכמה בעלת תשואה עתידית בטוחה. היכולת שלכם להפוך את ביתכם לנעים יותר למגורים מעלה את ערכו וגורמת לו להיות פוטנציאל דיור איכותי למגוון של חתכים באוכלוסייה. החל מזוגות צעירים עם ילדים קטנים ועד למבוגרים בני הגיל השלישי, העובדה שאתם מנטרלים את הצורך לעלות ולרדת עשרות מדרגות מדי יום - גורמת לדירתכם להיות אופציה אשר רלוונטית לרבים.

לסיכום, התקנה של מעלון ביתי היא השקע בטוחה אשר תעלה לכם את ערך הדירה ותחזיר את עצמה בקלות בזמן המכירה. מעלון ביתי הופך את הדירה שלכם לאטרקטיבית בעיני רוכשים רבים אשר אינם רוצים לעלות ולרדת מדי יום עשרות מדרגות ולכן יבטיח לכם תשואה נאה בכל השכרה או מכירה עתידית.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים