הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

איתור פרוייקטים בנדלן

אחד האלמנטים החיוניים לכל מתווך נדל"ן (וגם יזם) הוא היכולת לזהות פרויקט מבטיח בשלביו הראשונים, בטרם הוא קורם עור וגידים והופך מ"פרויקט מבטיח" ל"פרויקט מצליח". לעיתים, מדובר בניסיון או תחושת בטן (שנרכשת עם הזמן), אבל ניתן לומר, שכמעט תמיד, אלה המצליחים לזהות פרויקט מבטיח לפני ה"פריצה" הגדולה שלו, יוצאים נשכרים מכך. כיצד, גם אם אינכם אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן, תוכלו להקדים את האחרים ולמצוא פרויקט מבטיח?

עוקבים אחרי קבלנים

בחלק גדול מהמקרים, פרויקט מבטיח ייבנה על ידי חברה קבלנית מבוססת, שלה הצלחות קודמות בסוג זה של בניה. למרות ששוק הנדל"ן בארץ נזיל מאד וחברות קמות ונופלות, מומלץ לבחור מספר קבלנים ידועים ומבוססים, לעקוב אחרי אתריהם ואחרי פרסומים שלהם ולבדוק אם הם מקימים פרויקטים חדשים בתל אביב, ברעננה או בדימונה, על פי העדפת אזור המגורים שלכם.

מחפשים אזורים מתחדשים

אזורים מתחדשים בערים ותיקות מהווים מקור לא אכזב לפרויקטים מבטיחים. דוגמה לכך ניתן לראות בעיר התחתית בחיפה, בפרויקטים חדשים בתל אביב (בעיקר בדרום העיר), ביפו וכן הלאה. יש משהו בשילוב שבין ישן וקלאסי לחדש ומודרני שהופך כמעט כל פרויקט כזה למבטיח מאד. עד מהרה, כל אזור מתחדש כזה מתעבה על ידי מקומות בילוי ובתי עסק, שאינם רוצים להישאר מחוץ לחגיגה.

שמים עין על פרויקטים ירוקים

אם הרטרו והוינטג' אינם זורמים בדמכם (קורה J), האורבניות נמאסה עליכם, ואתם מעדיפים איכות חיים ירוקה על פני עשן ופיח, שכנות ירוקות למיניהן צצות בשולי הערים הגדולות ומאפשרות לכם ליהנות מהאוויר הצח, מבלי לגור בגליל. שכונות כאלה, בד"כ, תכלנה חיי קהילה פעילים למדי ותשמנה דגש על מוסדות חינוך איכותיים וריאות ירוקות בשפע. מבטיחים ככל שיהיו, פרויקטים כאלה אינם בהכרח מתאימים לכל אדם, זוג או משפחה, ולכן, כדאי לברר מראש מהן הציפיות שלכם ממקום מגורים ומהאזור העוטף אותו.

שמים משקיעים על הכוונת

מעקב אחר קבלנים כבר ציינו, כעת, נוסיף נדבך נוסף - מעקב אחר משקיעים. ישנם משקיעים מסוימים שתוכלו לבנות על תחושת הבטן שלהם, גם אם אין לכם (או שטרם פיתחתם) אחת כזו משל עצמכם. לכן, לעיתים קרובות, מדורי העסקים ומדורי הכלכלה באתרים או בעיתונים היומיים יהוו מקור מרענן ולא שיגרתי של מידע על פרויקטים חדשים ולא שגרתיים ששווה לעקוב אחריהם בקפידה.

 

לסיכום:

במרבית המקרים, תחושת בטן נדל"נית היא איננה משהו שכל אחד מאיתנו בורך בו, אבל, לעיתים, לא נזדקק לאחת כזו משל עצמנו, כשאנחנו יכולים למצוא מידע בשטח הפתוח או באתרים ברשת. כאשר אתם מאתרים פרויקט שנראה מבטיח, אל תחפזו - מומלץ לעקוב אחריו ואחרי התפתחותו במשך זמן מה, לצפות ולראות כיצד הוא מתפתח, לבחון את תפקודו של היזם, הקבלן וכמובן, גם את תגובות ציבור הרוכשים.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים