הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

עוברים דירה? מספר טיפים שאתם חייבים לקרוא

מעבר דירה הוא אחת התחנות החשובות בחייה של כל משפחה. מבחינה טכנית הוא כרוך בלא מעט פעולות שיש לבצע על פי הספר, וזאת במטרה להביא לכך שהמעבר יתבצע בבטחה, ביעילות וגם בעלות כלכלית מינימלית. הגשמת היעדים הללו אינה מובנת מאליה, והיא תצריך מכם מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר של המעבר. לפניכם מספר טיפים שיכולים לעשות עבורכם את ההבדל.

מחקר מקדים

אם אתם עוברים לדירה חדשה, סביר להניח שכבר חקרתם אותה מלא מעט זוויות. מה שמובן מאליו פחות הוא שעל הדירה ועל סביבתה מומלץ מאד להסתכל דרך נקודת המבט של המעבר הפיזי. כאשר בוחנים את הסביבה כדאי לשים לב לדרכי הגישה, לאופני ההגעה ולכל פריט מידע אחר שעשוי לסייע לכם לבצע את המעבר בפועל, הן ביחס לשכונה עצמה והן ביחס לדירה (רוחב הדלתות, למשל).

אל תהססו לבצע מדידות של הדירה ושל חלקיה השונים, כשאת הנתונים האלה תוכלו להעביר לחברה שתחלוש על המעבר כדי לסייע לה להיערך אליו בצורה ראויה.

אריזה נכונה

חלק מרכזי במעבר הדירה הוא האריזה של הפריטים השונים שיש להעביר. יש לכך מספר צדדים: הראשון הוא שאריזה נכונה תאפשר לשמור על החפצים במהלך ההובלה – הכוונה היא לסידור נכון של החפצים בארגזים, שימוש בניילוני בועות במטרה להגן על חלק מהם ועוד. חוסר זהירות וקבלת החלטות שגויות בשלב זה עלולים להיות הרי אסון עבור החפצים היקרים האלה.

מה שחשוב לא פחות הוא שבכוחה של האריזה להקל גם על שלבי הפריקה של החפצים ועל ארגונם מחדש בבית, כאשר מראש ניתן למקם את החפצים בהתאם לייעוד שלהם בדירה החדשה.

פינוי פריטים בלתי נחוצים

מעבר דירה הוא יופי של הזדמנות לבצע בדק בית ולשאול לגבי כל פריט ופריט שאלה מרכזית אחת: האם בכלל יש בו צורך בבית החדש? תופתעו, אבל התשובה לשאלה הזו אינה תמיד חיובית כברירת מחדל. בדק בית שכזה צריך לבחון את הפונקציונליות של הפריטים השונים ואת השווי הנוכחי שלהם, במטרה לקבוע לכל אחד ייעוד.

את מלאכת הפינוי אינכם חייבים לבצע לבד. פנייה לחברת פינוי דירה יכולה לקצר עבורכם תהליכים ולהביא לכך שהשלבים השונים של התהליך יתבצעו בבטחה וביעילות: פינוי דירה מזכיר באופנים שונים הובלות דירה, כך שיש צורך בציוד שיאפשר להוציא מהדירה את החפצים שאינם רצויים. החברה תוכל לטפל בסוגיית ההעברה של הפריטים לייעוד החדש שנקבע להם בשלבי המיון הראשוניים, ובכך תחסוך זמן ומאמצים עבור הלקוחות שלה.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים