הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

פרויקטי נדלן בישראל

רוב האנשים חולמים על היום שבו הם יוכלו להפסיק לעבוד בשביל הכסף, ויוכלו לתת לכסף לעבוד עבורם. למעשה השקעה מוצלחת יכולה לאפשר לכל אחד הכנסה פאסיבית שתאפשר לו לשבת על חוף הים וליהנות מהשמש, במקום לעבוד משעה 9:00 עד שעה 17:00 במשרד עם פלורסנטים.

שימוש נכון וחכם בהון עצמי בשילוב עם הלוואה מהבנק, יכולים לאפשר לכל אדם שמבין את שוק הנדל"ן להסתדר בחיים. נדל"ן להשקעה היא הדרך הבטוחה ביותר למנף את הכסף שלכם לקצבה חודשית של כמה אלפי שקלים. מי שיודע לקרוא נכון את השוק ולבחור את הדירה בעלת ציפיות ההשבחה המקסימליות ביותר, למעשה סידר לעצמו השקעה בטוחה ורווחית ביותר.

טיפים חשובים למי שמעוניין להשקיע בנדל"ן

אנשים רבים מתעניינים בתחום הנדל"ן בזכות הפוטנציאל הכספי האדיר הטמון בו. כל מי שעשה קורס השקעות בנדל"ן, קרא אלפי מאמרים בנושא, הצליח לגייס את ההון העצמי הדרוש וקיבל אישור מהבנק למשכנתא, מרגיש שהוא נמצא רק צעד אחד מעסקת חייו. אך כשהרגע הגורלי מגיע וקיימת הצעה אטרקטיבית על השולחן, חשוב לנשום עמוק ולחשוב היטב על העלות/תועלת של העסקה. אחרי הכל, בישראל נבנים אלפי פרויקטים חדשים בשנה וחשוב לבחור את הפרויקט המתאים ביותר עבורכם.

בדרך כלל בשלב הזה המתווך מנסה להלחיץ ולהזהיר אתכם שמציאה כזאת כבר לא תחזור, ואתם כבר רוצים להתקדם עם העניין כדי להוריד את מדד הלחץ, אך חשוב לא למהר. מדובר ברוב החסכונות שלכם, לכן קחו כמה נשימות ותפעלו מתוך שיקול דעת יסודי. ראשית כל, תבדקו כמה דירה בסגנון המדובר יכולה לעלות לאחר השבחה.

תכנסו לאתר של רשות המיסים ותבדקו את המחיר של דירות דומות, הנמצאות באותו האזור ויש להם מאפיינים דומים כגון גודל, קומה וכדומה. בצורה כזו תדעו מה הוא הפוטנציאל הכלכלי של הדירה והאם בכלל שווה להשקיע בה. השלה הבא יהיה לבדוק איזו השבחה ניתן לבצע בדירה המדוברת וכמה בערך זה אמור לעלות לכם. בדרך כלל ההשבחה כוללת שבירת קיר כדי ליצור מרחב גדול יותר בסלון או לחילופין בניית קיר כדי ליצור חדר נוסף.

תתייעצו עם כמה מתווכים ושיפוצניקים כדי להבין מה ניתן לעשות ומה הן העלויות הצפויות. קחו בחשבון את כל ההוצאות הנלוות כגון שכר מתווכים, מיסוי וכדומה, כדי שתהיה לכם תמונה כוללת של כלל ההוצאות שלכם.

לסיכום, השקעה בשוק הנדל"ן בארץ היא כנראה אחת ההשקעות הבטוחות ביותר היות ומספר האנשים כאן רק הולך וגדל, אך כמות הדירות היא מוגבלת. לכן בכל שלב תמיד יהיה ביקוש לדירות, לא חשוב באיזה אזור בחרתם לרכוש את הדירה שלכם.

מצד שני, קחו בחשבון כי ישנם אזורים בהם התשואה שתקבלו עבור הדירה תהיה גבוהה יותר, לעומת מקומות אחרים בהם הרווח שלכם יהיה יותר קטן. אל תשכחו להתחשב תמיד בכל ההוצאות הנלוות הקשורות לרכישת דירה ולשיפוץ שלה, היות והוצאות אלו נוגסות בחלקים גדולים מהרווח שלכם.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים