הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

כך תאתרו את בית חלומותכם

כששוק הנדל"ן בישראל רותח, אין זה מפתיע שהחיפוש אחר בית החלומות הוא לא פשוט. זה לא שאין בתים אשר יכולים להרגיש עבור כל אחד כבית חלומות, אלא שהמחירים מעירים אותנו מחלום למציאות, וגורמים לנו להבין שייתכן ואת החלום הזה נתקשה להגשים בזמן הקרוב.

אך האמת היא שזה לא ממש מדויק, אנחנו יכולים למצוא לא מעט דירות למכירה בחולון ובמרכז הארץ בכלל, שיכולות להוות את בית החלומות שלנו, אם רק נשקיע מספיק זמן בחיפוש, אם רק נדע היכן לחפש, וכן אם נהיה מוכנים להשקיע זמן וכסף, לא רק בחיפוש או ברכישה, אלא גם לאחר מכן, אם נניח נבחר לערוך שיפוץ קל על מנת להתאים את הבית לצרכים שלנו, אז הוא בהחלט יכול להיות בית החלומות שלנו.

בניגוד למה שאנשים רבים סבורים, ישנן דירות למכירה במרכז הארץ ולא מעט, אנחנו יכולים למצוא בתים למכירה ברמות השבים, ובעוד מגוון ערים ושכונות בעלות רמה גבוהה גם כן. כאמור כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לדעת כיצד לחפש ועם מי לעבוד. בשביל להסביר כיצד עושים זאת בצורה חכמה, אנחנו נציג מקרה מבחן של חיפוש אחר בתים למכירה ברמות השבים אשר נמצאת בין הוד השרון לרעננה, אזור מבוקש שנחשב בעל רמת חיים גבוהה. וממקרה מבחן ניתן להסיק על מקרים אחרים בהם אנחנו מחפשים דירות למכירה במרכז הארץ.

כיצד נאתר את בית החלומות שלנו

עוד לפני שאנחנו מתחילים בחיפוש אחר בית, אנחנו צריכים לעשות חושבים, כמה כסף אנחנו יכולים להשקיע ברכישת הבית, כמה כסף עומד לרשותנו בהון עצמי וכמה משכנתא אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת. לאחר מכן עלינו לבחון איזה סוג נכס אנחנו רוצים לקנות, כלומר כמה חדרים, מה גודל, האם מדובר בבית פרטי או בדירה בבניין מגורים ועוד. עם כל הנתונים הנ"ל נוכל לצאת לדרך.

האפשרות העיקרית שלנו היא לפנות אל מתווך מקצועי. עלינו להגדיר לו את האזור בו אנחנו רוצים לגור, במקרה שלנו רמות השבים, ומה בדיוק אנחנו מחפשים מבחינת מחיר ומבחינת סוג וגודל המבנה. הוא כבר ידאג לבדוק בשבילנו אילו אופציות קיימות בשוק, מה נמצא על המדף, קרי למכירה, וכן הוא יוכל לבדוק האם יש עוד אזורים דומים וקרובים שיכולים להתאים לנו.

אפשרות נוספת  היא לחפש דרך האינטרנט. כאן חשוב לומר, לא כל אחד שמציע דירה למכירה ממהר לפרסם באתר אינטרנט, מהסיבה הפשוטה, שפרסום דרך האינטרנט מאלץ את המוכרים להציג את הדירות בעצמם ולנהל את המכירה לבדם. לכן מרבית הסיכויים שאנחנו נמצא יותר נכנסים שמוצאים למכירה על ידי מתווכים מאשר באינטרנט. מה שכן אפשר לשלב בין החיפושים, באמצעות לוחות למכירה שנמצאים באתרים של מתווכים, ואז אנחנו יכולים לחפש את בית החלומות שלנו באתר של המתווך, ולבצע את כל הרכישה דרכו. כך נגיע בהקדם אל בית החלומות שלנו. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים