הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

 אחד מאפיקי ההשקעה האופטימליים והמניבים ביותר אלו הן השקעות נדל"ן, כאשר כיום, באמצעותם של מומחים בתחום, ניתן בנקל לבצע השקעות הן בארץ והן בחו"ל וליהנות מתשואה מלאה. איך עושים זאת ועל מה יש לשים דגש לפני שנכנסים לתהליך? כל המידע למשקיע המתחיל:

השקעות נדל"ן כבר מזמן אינן רק מנת חלקם של עשירי הארץ, יזמים צעירים ומשקיעים מכל סוג, גם הם השכילו להבין את הפוטנציאל הטמון בענף הנדל"ן אשר יחסית לאפיקי השקעה אחרים, נחשב ליציב ומשתלם במיוחד. יחד עם עזרתן של חברות תיווך ולהן הידע והניסיון המקצועי בתחום וכן היכרות עם אזורים הנמצאים בתהליכי פיתוח ובהם מומלץ להשקיע – משקיעים יכולים ליהנות מתשואה נאה לאורך השנים. עם זאת, השוק הישראלי לא פעם נחשב כרווי ולו רק בגלל מחירי הנכסים אשר עולים יותר ויותר בחלוף השנים, מה שמוביל יזמים לחשוב על אפשרויות יותר מניבות של השקעה בנדל"ן.

השקעות נדל"ן – גם בחו"ל

המחירים הגבוהים המאופיינים עם שוק הנדל"ן הישראלי הובילו משקיעים ויזמים רבים לשים את פניהם גם אל השקעות מניבות מעבר לגבול. כאשר משווים מחירים אלו למחיריהם של נכסים ביעדים כמו ארה"ב או אף אירופה, הרי שהתוצאות אטרקטיביות לחלוטין מהבחינה הכלכלית. אם נוסיף לכך גם את העובדה שישנן מדינות רבות אשר מעודדות השקעות נדל"ן בין תחומיהן, הרי שמדובר במתכון מנצח לתשואה מקסימלית. ובכל זאת, כדי שההצלחה תבוא על מימושה, מוטב להתייעץ עם חברות נדל"ן אשר זהו תחום התמחותן ויכולות לכוון אתכם אל עבר נכסים בחו"ל ולהם תשואות מניבות שיכולות להגיע עד לכדי 10% בשנה אחת.

אז באילו אזורים שווה להשקיע?

בערים רבות ברחבי העולם, פוטנציאל הרווח הנו גבוה ביותר, במיוחד כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן. אולם אי אפשר להימנע מהשאלה החשובה ביותר אשר אינה בהכרח – כמה עלי להשקיע? אלא הרבה יותר – איפה כדאי לי להשקיע? שאלה בעלת חשיבות ומשמעות כאשר רוצים למקסם את אחוזי הרווח עם השנים. כאמור, ישנם אזורים רבים בהם מומלץ להשקיע, אך בטרם ביצוע המהלך עם חברת הנדל"ן, יש להבטיח כי יהיה זה מהלך מושכל ונכון כלכלית. לשם כך יש לוודא כי מתקיימים תנאים רבים וטובים החל מאחוז תשואה של 10% בשנה  דרך בחינת הביקוש אל מול ההיצע, ועד קיומה של תחזית עליית ערך עתידית. תנאים אלו ואחרים הם שיעזרו לכם לבצע השקעה חכמה והם תקפים הן לארץ והן לחו"ל.

בעזרת מעט שיעורי בית ובעיקר ידע מקצועי מטעם חברת תיווך או חברת נדל"ן ולהן ניסיון והיכרות עם התחום, תוכלו לעשות את צעדיכם הראשונים בתחום השקעות הנדל"ן ואף להבטיח כי יהיו אלו השקעות כמה שיותר משתלמות בעתיד.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים