הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

האם מערכת סולארית ביתית יכולה להעלות את ערכו?

 כל איש נדל"ן, או אפילו כל מי שאי פעם הציע את דירתו/ביתו למכירה, יוכל לומר לכם, כי ככל שהדירה מאובזרת יותר, כך, הרושם שהיא יוצרת על הקונים העתידיים הינו גדול יותר והסכום שהם מוכנים לשלם עבורה - עולה ביחס ישר למצבה. באבזורים אלה נכללים אלמנטים עיצוביים שונים (כמו חלונות או דלתות פנימיות בהזמנה מיוחדת) וגם אלמנטים פונקציונאליים (כדלתות ממוגנות חיצוניות, סורגים, ג'קוזי ודודי שמש). דירה מאובזרת ומושקעת תמיד תהיה אטרקטיבית לרוכשים רבים יותר, מדירה שנתוניה זהים לחלוטין, היא ממוקמת באותו האזור, אבל היא איננה מאובזרת ומושקעת באותה המידה.

 

מערכת סולארית ביתית - מהווה יתרון בעת מכירת הבית

כאשר אתם רוכשים בית חדש מקבלן, ייתכן שעדיין אינכם חושבים על נקודת הזמן העתידית בה תרצו למכור אותה, על מנת לרכוש דירה מתאימה יותר לצרכיכם באותה נקודת זמן. מקרים כאלה עשויים להתרחש, למשל, בעת הפיכתכם מזוג צעיר ל"משפחה", או, לחילופין, בגיל מבוגר יותר, בו הבית המשפחתי הפך לגדול מידי עבורכם, מאחר והילדים כבר פרחו מהקן והקימו להם משפחות משלהם. אולם, גם אם לא נחשוב עליהם, תהליכים כאלה הינם חלק מהחיים, ומומלץ לקחת אותם בחשבון מראש, גם שנים לפני כן, בעת רכישת הבית הראשון.

 

אבל למה להקדים את המאוחר? להתקנת מערכת סולארית ביתית על גגו של בית חדש שרכשתם, ישנם יתרונות רבים מהם תוכלו ליהנות בשנים שלפני כן.

 

אם כן, מהי מערכת סולארית ביתית?

מכירים את דוד השמש הוותיק, המחמם עבורנו מים כמעט בכל בית ודירה בישראל מאז שנות החמישים? מערכת סולארית ביתית לוקחת את העיקרון של הפיכת השמש לאנרגיה (חשמל) ומנתבת אותו כך, שאותו חשמל סולארי המופק מהפאנלים ישמש לכל צרכי החשמל של הבית: לצרכי התאורה הביתיים ולהפעלת המכשירים החשמליים (כמו טלוויזיות, מכונת הכביסה והמייבש, מערכות המדיה השונות וכד'). בקיצור - כל מכשיר שצורך כיום חשמל מרשת החשמל הארצית, יוכל לצרוך את המתח שלו ממקור סולארי.

 

אם אני מייצר חשמל את החשמל שלי בעצמי, אני לא מסתבך עם הרשויות וחברת החשמל?

ברור שלא, מדובר במגמה ירוקה שהולכת ומתחזקת ברחבי העולם, בתמיכה של הממשלה, כמדיניות. יותר מכך, יוזמות ממשלתיות ויוזמות של רשות החשמל בישראל בשנים האחרונות, מעודדות הגירה לשימוש באנרגיה ממקורות מתחדשים. עידוד זה בא לידי ביטוי ברשימה של תקנות (כחוק הפרגולות) והקלות במס מצד ממשלת ישראל ובהסדרת מונה נטו, מיוזמתה של רשות החשמל. מונה נטו מסדירה את מערכת היחסים בין הצרכן לבין רשת החשמל, ומאפשרת לכם לייצר בעצמכם את החשמל הדרוש לכם לצריכה, ואף מקבעת את נושא הקיזוז במידה וייצרתם יותר חשמל מהדרוש לכם.

 

לסיכום:

מערכות סולאריות ביתיות משמשות אתכם לאורך כל שהייתכם בבית החדש שקניתם וחוסכות עבורכם כסף רב בחשבון החשמל. לכשתרצו למכור את ביתכם, גם כאן, הן תהוונה יתרון על פני בתים אחרים.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים