הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

5 טיפים לאיתור פרויקטים שמתאימים לצרכים שלכם

תנופת הבנייה של השנים האחרונות, שבחלקה הגדול מבוצעת בעידוד הממשלה ובהתאם למדיניותה המוצהרת, פורשת בפניכם מגוון רחב של פרויקטים חדשים. בניין חדש המשולב בשכונת מגורים קיימת, שכונה שלמה שנבנית כ"פרויקט", מגדלים רבי קומות, דירות גן, פנטהאוזים וכן הלאה. העושר העצום עלול לסחרר את ראשכם, ולבסוף, תמצאו את עצמכם מחויבים לדירה בבנין בשכונה שאינכם "מתחברים" אליה, בעיר שאינכם אוהבים וכן הלאה.

על מנת שלא להגיע למצב כזה, הנה מספר שאלות (ודילמות) שתעמודנה בפניכם, כאשר אתם בוחנים דירה באחד מהפרויקטים החדשים:

 

·           מהי רמת הקרבה למקום המגורים של ההורים? בשנים הראשונות, כאשר הילדים קטנים, כנראה שתזדקקו לכל עזרה שתוכלו לקבל. בייבי-סיטינג של סבא וסבתא נגישים תמיד יוכל לסייע לכם, במקרה ותרצו לצאת בערב, או שתצטרכו להיעזר בהם כאשר אתם עובדים (לדוגמה, במקרה של מחלת ילדות של הילד, אשר עלולה לשבש את מהלך העבודה שלכם). סבתא וסבא הגרים בקרבת מקום, מהווים יתרון גם במצב של ארוחות שבת (כי למי מאיתנו יש חשק לבשל אחרי שבוע עבודה מתיש?) או סתם כאשר בא לכם לפנק את הילד ביום כיף (או את עצמכם - בזמן איכות זוגי).

·           לגובה או צמוד קרקע? גם כאן, מדובר בהעדפה אישית שלכם. ישנם כאלה שנולדו לחיות צמוד לקרקע, גם אם מדובר בדירת גן של בניין רב קומות. ואילו אחרים, לא יחליפו בעד שום הון שבעולם את האפשרות לגור בקומה גבוה, רחוק מעל שאון הרחוב.

·           חדש או משולב? האם תעדיפו שכונה חדשה לגמרי, או שאולי תרצו פרויקט חדש שמשולב בשכונה קיימת? לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות משלה. למשל, פרויקט חדש יוצר לכם סביבה שכולה אחידה מבחינת החידוש והמודרניות שלה, בעוד שילוב בניין (או בניינים) של פרויקט חדש בסביבה קיימת, עשויה לחסוך לכם את זמן ההמתנה לביסוס התשתיות השונות (כפי שעלול לקרות בשכונה שכולה חדשה לגמרי).

·           מה תמהיל האוכלוסייה הרצוי לכם? האם אתם מעדיפים לגור אך ורק בחברת דומים לכם מבחינת גיל, מצב משפחתי ומצב סוציו-אקונומי? פרויקטים חדשים רבים מתמקדים באוכלוסיות מסוגים שונים, למשל, פרויקטים מיוחדים לסטודנטים, דיור לזוגות צעירים וכד'. במידה ותעדיפו סביבה הטרוגנית, תוכלו לבחור אחד מהפרויקטים הרבים האלה. לעומת זאת, אם אינכם מגבילים את עצמכם, תוכלו ליהנות ממבחר גדול יותר של סוגי שכנים.

·           מהי רמת הנגישות לתחבורה ציבורית? כיום, חלק גדול מאיתנו עובד מהבית, גר בקרבת מקום לגן הילדים או לבית הספר ואיננו נזקק לרכב או לתחבורה ציבורית. במקרים כאלה, תוכלו לבחור גם פרויקטים חדשים שכרגע אינם ממוקמים על צומת עשירה בתחבורה ציבורית. בכל מקרה, גם אם זהו המצב קיים, מומלץ לבדוק את תוכניות הפיתוח של הרשות המתפעלת את התחבורה הציבורית באזור, כדי לבדוק את המצב בעתיד הקרוב והרחוק מעט יותר.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים