הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

תיווך דירות ונכסים

 קנייה או השכרה של דירה חדשה הן צעד גדול ומשמעותי בחיים של כל אחד, בין אם מדובר בצד המוכר או המשכיר ובין אם מדובר בצד הקונה או השוכר. שיקולים ומשתנים רבים יביאו לכדי ההחלטה הנכונה ולכן צריך להקדיש לכך לא מעט זמן, מחשבה ותשומת לב. מעבר להחלטה על מיקום וגודל הדירה מעורב כאן גם סכום כסף גדול ולכן מומלץ בכל תהליך הקשור ברכישה או השכרה של דירה ללוות את התהליך עם עורך דין מקרקעין המכיר את החורים והתקנות בקשורים בעניין ויוכל לסייע ולמנוע בזבוז כספים מיותרים.

התחום של תיווך דירות ונכסים יש בו כדי לסייע לכל הצדדים המעורבים בתהליך של מכירה או השכרה של דירה. למשל במצב שבו בעל הדירה או הנכס אינו מתגורר בסמיכות לנכס שהוא מוכר או משכיר, הוא יכול להסתייע בשירות תיווך כדי שאדם מטעמו יפרסם את דבר המכירה או ההשכרה והוא לא יצטרך להגיע לשם באופן תכוף, בעיקר אם מדובר בנסיעה ארוכה. אפשרות נוספת היא קרבה גאוגרפית אך המוכר או השכיר עלול להיות אדם עסוק ועמוס שלא יהיה לו עניין או פנאי להתעסק גם בנושא הדירה.

מתיווך דירות ונכסים באזור השרון

אזור השרון ממוקם באופן מושלם בסמיכות לגוש דן ותל אביב וכך מי שמעדיף להתגורר מחוץ לגוש דן אך להישאר קרוב - אזור השרון יהיה מושלם עבורו. אנשים רבים מוצאים הנאה רבה ושקט נפשי בריאה הירוקה שמציע אזור השרון על הערים הגדולות והיישובים הקטנים יותר שממוקמים בו, אך עם קרבה נוחה למקום עבודה או בילוי בתל אביב, רמת גן או שאר אזורי גוש דן. גם המצב ההפוך עשוי להיות אטרקטיבי - מגורים באזור גוש דן ועבודה באזור השרון, מה שימנע עמידה ממושכת בעומסי תנועה.

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין?

כאשר מעוניינים לקנות או למכור דירה ישנם כמה שלבים בתהליך שמומלץ לבצע בליווי עורך דין צמוד. יש צורך לבצע רישום בטאבו של הבעלות על הדירה, לבדוק שדירה שעומדים לקנות אינה משועבדת או ממושכנת וכמובן שעורך הדין יידע כל מה שצריך וכדאי לעשות מבלי ללכת לאיבוד או להיקלע למידע כוזב או לא נכון. למרות העלות הכספית של עורך דין דיני מקרקעין אנשים רבים מעידים כי עורך הדין חוסך כסף רב ללקוחות שלו מפני שהוא עצמו יכול לבצע פעולות שונות שהלקוח אינו יכול או מורשה.

לא מומלץ להקל ראש בנושא של קנייה או מכירה של דירה מפני שעלולות להיות לכך השלכות מרחיקות לכת. מעבר לעניין הכספי אנשים רבים רואים ברכישת דירה ציון דרך מהותי בחיים המשפחתיים שלהם ולכן שוכרים שירות של עורך דין מקרקעין ובכך לוודא שהתהליך עובר בצורה חלקה וזורמת והדירה עוברת לבעלותם.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים