הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

פרויקטי נדל

 בעקבות הביקוש לדירות, מתפתחים מדי פעם פרויקטי נדל"ן שונים חלקם ביוזמת המדינה וחלקם ביוזמות פרטיות. פרויקטי נדל"ן אלה אמורים לענות על צרכי האוכלוסייה לפי הביקוש והצרכים של אותו אזור או של האוכלוסייה. לפני שחושבים על פרויקט נדל"ן יש לקחת כמה דברים בחשבון:

א.      שכונה: איזו שכונה אתם בונים? למי? מהם תנאי הטבע באזור?  על המשקיע בפרויקט לדעת את צרכי האוכלוסייה בשכונה, את החתך הסוציו-אקונומי של אותה שכונה, מספר התושבים, זוגות צעירים ועוד...פרויקט בצפון תל אביב לדוגמה יהיה שונה מפרויקט במרכז או בדרום תל אביב. ופרויקט באשקלון לא יהיה דומה לפרויקט בחדרה.

 

ב.      עבודה: על המשקיע בפרויקט לדעת על מיקומם של אפשריות עבודה באזור הנכס שנבנה. מקום שיש בו תעסוקה ימשוך יותר אנשים. לדוגמה אם הפרויקט יבנה במקום של הייטק או מפעלים יהיה יותר קל להביא דיירים חדשים מאשר מקום ללא אפשרויות עבודה.

 

ג.       שירותים ציבוריים: לזוגות צעירים או אוכלוסיה מתבגרת חשובים שירותים ציבוריים באזור הנכס ועל בעל הפרויקט לבדוק האם שירותים כאלה קיימים. הכוונה לשירותים ציבוריים זה: פארקים, חדרי כושר, בריכה, בתי קולנוע, תחבורה ציבורית, בנקים, קופות חולים ועוד...

 

ד.      דמי שכירות: מה שמחזיק בסופו של דבר את ההשקעה בנכס שה השכירות. על בעל הפרויקט לדעת מה המחיר הממוצע באזור שבו הוא רוצה לבנות וכך לדעת האם זה ישתלם לו או לא. בעל פרויקט שיבנה במקום שהשכירות לא תוכל להחזיר את ההשקעה. יפשוט רגל.

 

כשמדובר על קניית דירה להשקעה בישראל הכוונה היא רכישה של נכס מניב לפעמים מניב יותר ולפעמים פחות. נדל"ן להשקעה זה עסק ואם העסק מכניס כסף אז הוא מניב ואם לא ואפילו גורם להפסדים אז הוא לא מניב.

השקעה בנכסים מניבים:

נדל"ן מניב הוא נכס שבעצם נותן פירות. הכוונה שזהו נכס שנהנה מהחזר קבוע של דמי שכירות והוא יכול להיות גם נדל"ן פרטי וגם נדל"ן עסקי- מסחרי. שוק הנכסים המניבים מתאפיין בביקוש רב וזה נשמע הגיוני, אף אחד לא ממש ירצה להשקיע בדירה שהוא יודע שאין לה שוכר או שיש בעיה להשיג שוכר, בגלל הנכס או בגלל דברים אחרים באזור. גם בשוק העסקי הדברים דומים. התשואה על משרדים יכולה להיות יותר גבוה מהשוק הפרטי אך הסיכון בשוק העסקי יכולה להיות גדולה יותר בזמנים של מיתון, מלחמה, אינפלציה וכו'.

השקעה בנכסים לא מניבים:

נכס לא מניב הוא  פשוט נכס שאינו נושא פירות בתהליך אחזקתו ולא מרוויחים ממנו נכס שכזה לא ייתן תשואה מידית אם בכלל ורוב הסיכויים שהמשקיע יכנס להפסדים. למי שיש ראיה טובה לתווך הרחוק ויש לו אומץ, קצת הימור יכול להשיג מנכס שכזה שלא מניב בהווה לנכס שכן יניב בעתיד. יכולים לקרות שינויים דמוגרפים באזור, מחירה בעתיד לגורם שמוכן להשקיע בנכס, פינוי בינוי ועוד... 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים