הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

מדריך להשקעות נדלן

השקעות נדל"ן אולי נראות לכם השקעות בטוחות, אך זה לא תמיד נכון. לאור השינויים הקיצוניים אשר מתרחשים בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות, אנשים אשר רוצים להשקיע בשוק זה חייבים לבצע את ההשקעות הללו בצורה חכמה ותוך הפעלת שיקול דעת כבד לפני כל השקעה והשקעה. כמובן, אם מדובר בהשקעת הנדל"ן הראשונה שלכם, חשוב מאוד שתעבדו עם מומחה בתחום אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויעזור לכם לבחור נכון את ההשקעה המתאימה ביותר עבורכם.

בחירת האזור הנכון להשקעה

הדבר החשוב ביותר לבדוק לפני שמתחילים לבצע השקעות נדל"ן שונות, היא בחירה של האזור בו תבצעו את ההשקעה. חשוב וכדאי לבחור באזור מתפתח או באזור אשר עתיד לעבור פעולות פיתוח שונות בשנים הקרובות. באזור כזה אתם יכולים לבצע רכישה במחיר זול יחסית ולראות עליה משמעותית של ערך הנכס בתוך מספר שנים לא רב. לכן, במקום לרכוש דירות יוקרתיות אשר הערך שלהן לא יעלה יותר מידי לעומת הערך שלהן כיום, כדאי לחפש את הזדמנויות הרכישה הזולות יותר, של דירות באזורים בהם ערך הדירות יעלה בשנים הקרובות פי כמה וכמה.

השקעות נדל"ן נכונות מתחילות בתכנון נכון של העלויות

לפני שאתם רצים להשקיע את כל החסכונות שלכם בנדל"ן, מתוך מחשבה שההשקעה תחזיר את עצמה בתוך זמן קצר, חשוב מאוד שתתכננו נכון את העלויות הכוללות של ההשקעה שלכם. אחת הטעויות הגדולות של משקיעים מתחילים בנדל"ן היא שהם מתייחסים רק לעלויות של הנכס אותו הם עומדים לרכוש, אך לא לוקחים בחשבון עלויות נלוות אשר יכולות להשפיע על ההוצאה הכוללת ועל גובה ההשקעה כמו הוצאות לעורך דין, אחזקה של הנכס לאחר הרכישה, שיפוצים שונים בכדי שיוכלו להשכיר את הנכס במחיר משתלם ועוד. חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל ההוצאות הללו בכדי לחשב היטב את כדאיות ההשקעה.

שיפוץ הנכס - הוצאה משתלמת

אם אתם מבצעים השקעות נדל"ן בנכסים ישנים וזולים יחסית, ורוצים להשכיר אותם, פעמים רבות משתלם לכם לשפץ מעט את הנכס בכדי להעניק לו מראה מרשים יותר וכך להשכיר אותו בסכום גבוה יותר. אמנם, שיפוץ של הנכס פירושו השקעה כספית נוספת, אך פעמים רבות שיפוץ איכותי יכול להוסיף לכם מאות שקלים במחיר השכירות החודשי ולכן משתלם לכם לבצע את השיפוץ הזה. בנוסף, ביום בו תרצו למכור את הנכס, תוכלו לעשות זאת במחיר גבוה בצורה משמעותית מהמחיר בו רכשתם את אותו נכס, מה שיהפוך את ההשקעה שלכם להרבה יותר משתלמת ונכונה.

שמרו על ההשקעה שלכם

כיום ניתן לראות בעלי דירות להשקעה אשר כמעט ולא מבקרים בנכס ולא מבצעים בו תיקונים או שינויים שונים, מה שאט אט מוריד את ערך הנכס. כדאי לשמור על הנכס ולתחזק אותו היטב, זה רק יעזור להשקעה שלכם לצמוח.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים