הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

האם חשוב לקחת יועץ משכנתאות?

 מידי שנה אלפי אנשים נוטלים משכנתא, אך חלקם אינו נעזר בייעוץ מקצועי, מה שמותיר אותו חסר אונים מול שוק המשכנתאות שמשתנה ללא הרף בכל שנה. בכל חודש הבנק מוסיף מסלול חדש, משנה את התנאים ואת התקנות, מה שמקשה לא מעט על דורשי המשכנתא. מאחר שהמצב הוא כזה וההתמודדות היא לא קלה, קמו לחיים חברות שמעניקות ייעוץ משכנתאות חיצוני והיתרון הוא שבשונה מהבנק, החברות הללו הן אובייקטיביות לחלוטין והמטרה שלהן, היא להשיג עבור הלקוח את התנאים הטובים ביותר בשוק המשכנתאות. עם הזמן ניתן לראות עלייה מתמדת בהיקף הצריכה של שירותי יועץ משכנתאות, שירות שמקנה להם תכנון נכון שחוסך להם הן זמן והן כסף. בנוסף לכך, יועץ משכנתא מכיר היטב את השוק ובונה לעצמו קשרים, מה שמקל עליו לנהל משא ומתן עם הבנקים וכמובן להשיג תנאים טובים יותר מכל לקוח אחר.

אמינות וסמכות

בבחירת יועץ משכנתאות האמינות קודמת לכל, לכן כדאי לבחור יועץ עליו קיבלתם המלצות וביקורת חיובית. דבר שני, וודאו כי מדובר ביועץ בעל ניסיון וותק של מספר שנים עם אסמכתאות. כאמור, יועץ בעל קשרים יוכל להשיג תנאים טובים יותר, לכן מומלץ לעבוד עם יועץ שיש לו היקף פעילות גדול מול הבנקים השונים, מה שמקנה לו כוח גדול יותר. בנוסף, מלבד לקוחות ממליצים, חשוב לברר כי היועץ לא רק עבר הכשרה מתאימה ויש לו את התעודות להוכיח זאת, אלא שיש לו גם תואר אקדמי אם בתחום הכלכלה או מנהל העסקים. עליו להפגין ידע רחב בתחום הפיננסי ובכלל בכל השוק הקיים כיום.

משכנתא חכמה

במידה ובחרתם להחליט בעצמכם לגבי מסלולי המשכנתא הנכונים ביותר ולא להיעזר בשירות של יועץ משכנתאות, חשוב שתתנהלו בצורה חכמה, תרשמו מולכם את הפרמטרים השונים כגון הכנסות מול הוצאות, הרכב משפחתי, הרחבת המשפחה בעתיד, שינויים במקום העבודה וכדומה. ההמלצה היא לשלם מעט כסף בכדי ליהנות מייעוץ מקצועי ולחסוך כך אלפי שקלים בעתיד, בהחזר החודשי של המשכנתא שלכם. יחד עם המשכנתא תאלצו לעשות ביטוח משכנתא, אותו תוכלו לעשות בעזרתו של היועץ, דרך גוף נפרד מהבנק. מדובר בביטוח חובה שכל בנק מחייב את הלקוח לעשות כתנאי מקדים לנטילת המשכנתא. במידה וכבר בחרתם יועץ בחברה מסוימת, מומלץ לעשות דרכו גם את הביטוח ולא להתפזר למספר גופים. להתייעץ זה לא עולה כסף, צרו קשר לייעוץ אישי ולפגישה עם יועץ משכנתאות.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים