הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3957542
 

אודות

 
 
משרד תיווך "רימקס סקאי" הינו משרד מוכר וותיק בתחום שיווק ותיווך של נדל"ן בישראל. 
 
אנו ב"רימקס סקאי" שייכים לרשת "רימקס ישראל", המפעילה רשת זכיינים עצמאיים ומשווקת, מתווכת את כל סוגי הנכסים: קרקעות, בתים, דירות יוקרה, דירות, מבני תעשייה, משרדים, מסחר, מחסנים, חנויות.
 
עובדי רימקס סקאי, מוכשרים בתחום הנדל"ן, התיווך והשיווק, ומקבלים ליווי מקצועי שוטף הכולל אמצעים טכנולוגיים מתקדמים – בכדי שנוכל  להבטיח מענה מקצועי לצרכי הלקוחות בתחום הנדל"ן.
ברימקס קיימים אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בענף הדירות למכירה. באתר תוכלו למצוא מאגר עשיר ועדכני של דירות למכירה בלעדיים במחירים אטרקטיביים. תוכלו למצוא מאגר גדול שמתעדכן מידי יום של נכסים ופרויקטים המשווקים על-ידנו.  יתרונה הגדול של חברת רימקס סקאי הוא מתן מכלול שירותים מא' עד ת', ברמה הגבוהה ביותר, בתחום הנדל"ן ובנוסף, אנו מעמידים לרשותכם מגוון שירותים משלימים, כגון יעוץ בלקיחת משכנתא, ניהול נכסים לבעלי דירות המעוניינים שנכסיהם ישווקו וינוהלו ברמה גבוהה ויעוץ וליווי למשקיעי הנדל"ן המבקשים ליהנות מההיצע הגדול של הרשת ומהידע העשיר שהצטבר בתחום זה. 
 
משרד תיווך רימקס סקאי נפתח עם מטרה להוביל את שוק תיווך הדירות בחולון בת ים במקצועיות, בחדשנות ובשירות ללקוח. כיום רימקס סקאי הינו משרד התיווך הגדול בחולון בת ים. משרדינו מונה כ 15 סוכנים העובדים בכל רחבי חולון, בת ים, דרום תל אביב ויפו. אנו מחזיקים כ-100 נכסים בבלעדיות בכל זמן נתון באזור חולון בת ים. 
האמינות והמוניטין שלנו" מבוססים על ידע וניסיון מקצועי, שמירה על סטנדרטים גבוהים, על אמינות וכמובן צוות איכותי של אנשי נדל"ן. אנו  שמים דגש על מענה מקצועי ומהיר כמו כך על ושרות ואיכות ללא רבב.  

מחפשים דירה למכירה בחולון והסביבה? כנסו עכשיו! אנו נשמח לעזור ליווי אישי עד לקבלת המפתח לדירה!

 
 

  

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 
רימקס סקאי, הינו משרד התיווך הגדול באזור בת ים וחולון.  משרדינו מונה כ-15 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 100 דירות למכירה בחולון ובבת ים המטופלות על ידנו באופן בלעדי. בין אם חיפשתם דירות למכירה בחולוןדירות למכירה בבת ים או דירות למכירה ביפו ודרום תל אביב, הגעתם למקום הנכון.
 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים